Zasady pracy

Moją pracę można okreslić jako coaching duchowy. Jeśli chcesz się rowijać, zrealizować marzenia, znaleźć swoją drugą połówkę, to musisz nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem, z esencją swej kobiecości. Nie taki powierzchowny, z jakim mamy do czynienia w naszej kulturze, ale naprawdę głęboki. Mogę w tym pomóc, ale trzeba znać zasady. Oto one:

* Człowiek jest przede wszystkim istotą duchową obdarzoną ciałem. Przychodzimy na Ziemię w konkretnym celu, który zna nasza dusza. Tylko praca z aspektem duchowym daje konkretne rezultaty.
* Intuicja jest niezwykle ważnym i twórczym aspektem naszego życia. Należy zwracać na nią uwagę, uczymy się korzystać z niej w mądry sposób.
* Wiele zaburzeń, jak nerwice, depresja, nadwaga i inne – to przejawy braku połączenia z naszym duchowym aspektem. Praca polega na odnalezieniu tego połączenia i wspieraniu rozwoju duchowego.
* Pracujemy we wszystkich obszarach: ciało – zdrowe nawyki żywieniowe i ruch, umysł – techniki usuwania negatywnych myśli i obrazów oraz neutralizowanie negatywnych emocji, traum itp., i wreszcie duch – medytacje, wizualizacje, praca z centrami energii.
* Zajmujemy się rozbudzeniem kobiecej energii uśpionej w naszym ciele energetycznym.


Niektóre stosowane metody:

Medytacja z wizualizacją
W zależności od problemu prowadzę daną osobę w inny świat, w którym budzimy potrzebne energie, zaglądamy w przyszłość, kontaktujemy się z bytami duchowymi oraz wewnętrzną świętą kobiecością.

Metody intuicyjne
Trudno je opisać. Mogą się zmieniać w zależności od potrzeb. Wykorzystuję tu moje własne intuicyjne zdolności.

EFT – Emotional Freedom Technique
Metoda polega na ostukiwaniu zakończeń meridianów. Łatwo się jej nauczyć i stosować w każdej sytuacji. Zaawansowana praca pozwala pozbyć się dzięki niej starych traum, lęków, a także kształtować przyszłość zgodnie z naszymi zamierzeniami. W połączeniu z afirmacjami może naprawdę zdziałać bardzo wiele. Jest niezwykle skuteczna.

TAT – Tapas Acupressure Technique
Metoda opracowana przez Tapas Fleming. Działa w niezwykle delikatny sposób i jest skuteczna. Tutaj także pobudza się pewne punkty akupunkturowe poprzez ich delikatny ucisk. Dzięki temu energia w ciele zaczyna płynąć bez przeszkód. W tym samym czasie należy skoncentrować się na problemie, przy czym wcale nie jest potrzebne jego dokładne rozpamiętywanie, co ma wielkie znaczenie w przypadku traum.
TAT jest w stanie wymazać zmagazynowaną w komórkach traumę i uzdrowić te części organizmu, które zostały nią dotknięte. Człowiek staje się wolny od przytłaczających wspomnień.
Kiedy przeżywamy jakieś straszne doświadczenia, wszystko odbywa się na dwóch poziomach: świadomym i nieświadomym. W tym momencie nasze ciało reaguje inaczej, tworzą się wzorce funkcjonowania na płaszczyźnie mentalnej, emocjonalnej i fizycznej. Powstają blokady energetyczne, których nie da się usunąć za pomocą żadnej psychoterapii. Po jakimś czasie stają się one przyczynami chorób fizycznych, gdyż energia nie płynie jak należy.
TAT pozwala na połączenie tych poziomów i proponuje: „spójrzmy na to z innej strony”. Stwarza okazję do zmiany i przyjęcia innego punktu widzenia.

BSFF – uwolnij się szybko
Metoda polega na przeanalizowaniu systemu wierzeń dotyczących danego problemu, np. złych relacji z płcią przeciwną, i przetransformowaniu go za pomocą tzw. słowa mocy.
Dzięki temu osiągamy zmiany w systemie wierzeń związanych z danym problemem, co skutkuje zmianami w życiu zewnętrznym. Jeśli kobieta uważa np., że wszyscy mężczyźni są tacy sami, że są nic niewarci i zadają ból, to trudno oczekiwać, że znajdzie takiego, który okaże się opiekuńczy i kochający. Spotyka ciągle takich samych wykorzystujących ją partnerów, gdyż przyciąga ich do siebie jej podświadomość przekonana, że mężczyźni to dranie.
Dzięki BSFF można zmienić te szkodliwe przekonania i zastąpić je pozytywnymi.
Ta dość prosta technika pomaga w wielu obszarach życia, jak np. w przypadku niskiej samooceny, braku zaufania do siebie, poczucia bezpieczeństwa, spełnienia w relacjach międzyludzkich, w przypadkach znudzenia życiem, samotności, braku miłości, beznadziei, czy w osiągnięciu życiowego sukcesu. Mówiąc w skrócie, BSFF to metoda, która pomaga zlikwidować dyskomfort poprzez wyeliminowanie samoograniczających wierzeń i emocjonalnych korzeni negatywnego stanu.

Dwupunkt
Interesujący sposób wchodzenia w nieco odmienny stan świadomości i dokonywania zmian w „polu kwantowym”. Ułatwia rozwiązywanie problemów, a przynajmniej pozwala przyjąć zupełnie nową perspektywę. Łatwo się go nauczyć i stosować samemu.

Modlitwa Huny
Hawajski sposób na osiągnięcie celów, zmianę siebie, przyszłości, poprawę zdrowia itp.